יבשנים מכאניים לתעשייה

מבית HiDew, איטליה

יבשנים מכאניים, המבוססים על טכנולוגיית עיבוי מים, הם פתרון אנרגטי מעולה למקרים בהם דרישת הלחות היחסית היא מעל ל 40% עם טמפרטורת פנים של 8°C ויותר. לעיתים ניתן לרדת לטמפרטורת חדר של 1°C תוך שימוש בהפשרה בגז חם, אך לא מומלץ להשתמש במייבשים מכניים בטמפ' נמוכות יותר.

במקרים בהם נדרש לרדת ללחות יחסית של מתחת ל 1% עם טמפרטורת טל של מינוס 80 מעלות צלזיוס, הפתרון הוא שימוש בייבשנים דיסקנטים, המאפשרים גם בקרה יציבה יותר ונחשבים לאמינים יותר (ללא מדחס).

יבשן מכאני מבוסס על מחזור תרמודינמי מסוג קרנו (Carnot Cycle), אך בשונה מיחידות מיזוג סטנדרטיות, היבשן שומר על הלחות בחלל במקום על הטמפרטורה.

ליבשנים של חברת HiDew טכנולוגיה פורצת דרך והם בעלי מערכת בקרה מתקדמת שמאפשרת יבוש וחימום חוזר תוך שימוש באותו מעגל הגז.

הייבשנים מיועדים לעבודה רציפה באפליקציות תעשייתיות עם עומס לחות גבוה. מבחינה אנרגטית הם נחשבים כיעילים ביותר ובעלי קונפיגורציות כגון Hot Gas Bypass & Desuperheater.

ליבשנים טווח גדול של תפוקות: החל מספיקת אוויר של 900 מקל"ש עם כושר סילוק של 100 ליטר מים ביממה ועד ל 35,000 מקל"ש עם כושר סילוק מים של 4,650 ליטר מים ביממה. תפוקת קירור בין 4.9-226KWT בהתאם.

ניתן למצוא את הייבשנים באפליקציות מגוונות, ביניהן: חדרי קירור לאחסון מזון, מפעלי תרופות, מוזיאונים, מעבדות מחקר, בתי חולים, חדרי כושר, מחסנים, חדרי קירור, ועוד. סדרה ID אוטונומיים לחלוטין ובעלי סוללת יבוש ומדחס פנימי, ניתן גם להפריד ולאפיין יחידת עיבוי מושתקת להתקנה חיצונית.

הייבשנים מגיעים עם בקר מובנה ומתחברים למערכת BMS בפרוטוקולי תקשורת Modbus \ BACnet \ LonWorks \ KNX.

לשיחת ייעוץ והתאמת מוצרי HIDEW לצרכים שלך >>>

חברת היידיו, איטליה

יצרנית ותיקה של ייבשני לחות למערכות חימום/קירור בתהליכים תעשייתיים ואוורור מכאני מבוקר

HiDew- Dehumidifiers for Industry- IT SERIES
HiDew- Dehumidifiers for Industry- IT SERIES
Stand-alone unit for humidity and temperature control HiDew CCV - CCA - CCW
HiDew dehumidifiers DDS - DCS series